Promocje bukmacherskie 2022

promocje-bukmacherow-w-internecie

Aktualne promocje bukmacherskie na start w ostatnim czasie są coraz bardziej atrakcyjne. Najlepsi bukmacherzy oferują bogate pakiety startowe dla nowych graczy, a stali klienci do rusz mogą skorzystać ze specjalnych, cyklicznych promocji.

Różnego rodzaju bonusów i ofert promocyjnych jest całe mnóstwo. Czasem trudno odnaleźć się w gąszczu ofert, a tym samym skorzystać z promocji naprawdę opłacalnej. Jeżeli jednak przyjrzymy się bliżej, okaże się, że tak ja w życiu, są lepsze promocje, zdecydowanie warte podjęcia, jak i słabe, których wykorzystanie ze względu na obowiązujące warunki obrotu, są wręcz niemożliwe do zrealizowania. Tym samym korzystanie z nich, obarczone jest dużym ryzykiem utraty całego wkładu.

1.
Fortuna

💰 Darmowy zakład 600 zł, Freebet 20 zł! 2100 zł za wpłatę

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu i za wpłatę do 2100 zł) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

2.
Superbet

Tydzień bez ryzyka, 1300 zł w bonusach

Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 1500 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.

3.
STS

100 zł darmowy zakład i 1500 zł za wpłatę!

Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy zakład bez ryzyka oraz bonus do 1500 zł za wpłaty. Szeroka oferta kursów, najlepsza aplikacja bukmacherska oraz liczne promocje.

4.
LVBET

3333 zł na start + 20 zł bez depozytu

Dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Bardzo fajna oferta bukmacherska, liczne cykliczne promocje na ważne wydarzenia sportowe. Solidna apk do obstawiania no i wysokie kursy na zakłady.

5.
Betfan

1000 zł za wpłatę, 600 zł darmowy zakład

Nowy bukmacher ale ze świetną ofertą dla każdego gracza. Do tego darmowy zakład 600 zł oraz 1000 zł za drugą wpłatę i nic tylko obstawiać.

6.
Forbet

Zgarnij 2300 zł na start!

Prosta strona, prosta oferta powitalna, mnóstwo promocji dla graczy posiadających konta, fajna aplikacja bukmacherska no i wysoki kursy! Tym podbił rynek Forbet w Polsce.

7.
Etoto

Bonus 200% za wpłatę

Średniej klasy bukmacher z fajną promocją powitalną. Lecz słabe kursy bukmacherskie oraz aplikacja do zawierania zakładów skutecznie odstraszają tłumy graczy 😉

8.
Noblebet

2500 zł wpłatę i gra bez podatku

Nowy bukmacher online. Całkiem przyjemna strona do obstawiania meczów, fajna promocja i bogata oferta sportów wirtualnych no i rejestracja bez dowodu!

9.
Fuksiarz

Prawdziwy 500zł CASHBACK na start!

Nowy polski bukmacher który nie chce rywalizować na bonusy z innymi a produktem. Brzmi ciekawie i faktycznie tak jest. Dobre kursy, ciekawe rozwiązania i bogata oferta na dziś zakładów bukmacherskich.

10.
PZBUK

Prosty, szybki darmowy zakład

Sam darmowy zakład nie wystarczy by zostać średnim bukmacherem. Starają się i poprawiają jak mogą (póki co kursy są coraz lepsze), ale aplikacja oraz wygląd strony odstraszają wielu graczy.

11.
Totolotek

Na start do 500 zł!

Synonimem zakładów bukmacherskich od zawsze był Totolotek, lecz teraz to tylko solidny niczym nie wyróżniający się bukmacher - no może poza prostym bonusem od wpłaty do 500 zł na start.

12.
Betclic

Bonus Cashback 200 zł

Dobrze dopracowana oferta, wysokie kursy bukmacherskie, niezła aplikacja do zawierania zakładów. Tylko oferta promocyjna na start niezbyt atrakcyjna. Ale konto warto tam posiadać.

Promocje bukmacherskie na start za rejestrację

Najlepsi bukmacherzy na rynku jak Fortuna czy STS oferują nowym klientom aż trzy rodzaje promocji bukmacherskich w ramach oferty powitalnej.

Są to:

freebet za rejestrację – czyli pieniądze, bądź punkty gracza przyznawane tylko w zamian za rejestrację konta. Jego wysokość to około 20-30 złotych w zależności od bukmachera.

bonus od depozytu – czyli podwojenie pierwszej wpłaty. Zwykle 1000-3000 złotych.

zakład bez ryzyka (cashback) o różnym potencjale. Znajdziemy cashback nawet do 500 złotych, jaki proponuje Superbet, jak i taki za 35 złotych od bukmachera na www.sts.pl.

STS

100 zł darmowy zakład i 1500 zł za wpłatę!

Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy zakład bez ryzyka oraz bonus do 1500 zł za wpłaty. Szeroka oferta kursów, najlepsza aplikacja bukmacherska oraz liczne promocje.

Przeglądając strony buków, należy stwierdzić, że tylko u niektórych z nich liczyć możemy na wymieniony wyżej, pełen pakiet promocji.

Firmy, które oferują wszystkie rodzaje bonusów startowych w ofercie powitalnej to:

1. Fortuna – freebet 20 złotych, bonus od depozytu do 2000 złotych oraz zakład bez ryzyka 200 złotych.

2. STS – freebet 25 złotych, zakład bez ryzyka 35 złotych, bonus od depozytu do 1200 złotych.

3. Totolotek – freebet 20 złotych przy użyciu podczas rejestracji kodu promocyjnego, bonus od depozytu 500 złotych.

4. LVBET– freebet 20 złotych, zakład bez ryzyka do 333 złotych oraz bonusy wpłaty do 2000 złotych.

U innych buków również spotkamy rozbudowane promocje na start. Do najciekawszych z pewnością należą:

1. LVBet – bonusy od wpłat, nawet do 3000 złotych oraz 333 złote w zakładzie bez ryzyka.

2. Totalbet – w promocji nawet do 5000 złotych jako bonus od wpłaty oraz 40 złotych jako freebet.

Najlepsze promocje bukmacherów 2022

Jak powiada przysłowie „nie wszystko złoto co się świeci”. Ma ono niestety również zastosowanie do promocji bukmacherskich. Żeby wyjaśnić, o czym mowa, weźmy na warsztat freebet za rejestrację i porównajmy oferty Totolotka i Fortuny.

U tego pierwszego dostajemy 25 złotych za założenie konta, lecz żeby móc wypłacić pieniądze najpierw musimy bonusem obrócić dwukrotnie, przy czym kurs kuponu nie może być niższy niż 2.0. Nie da się ukryć, że w tym wypadku jakieś wymagania są i wielu graczy im nie podoła a freebet przepada. Inaczej sprawa się ma w Fortunie.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Chociaż dostaniemy za rejestrację o 5 złotych mniej, to ten legalny bukmacher nie stawia żadnych praktycznie wymagań. Wystarczy raz postawić bonus bez wymogu kursowego.

Jak widać na przykładzie nie zawsze więcej na „papierze” to więcej w rzeczywistości. Przyjrzyjmy się więc, które promocje u buków są warte wykorzystania.

1. FREEBET

Zdecydowanie ten od Fortuny. Choć nie jest najwyższy kwotowo, to dzięki znikomym wymaganiom obrotu, jest najłatwiejszy do zgarnięcia.

2. BONUS OD DEPOZYTU

Ciekawy jest ten od Lvbet, gdzie buk podwaja pierwszą wpłatę do 2000 złotych oraz drugą do 1000 złotych. Spore wymagania obrotu (4x depozyt po kursie co najmniej 2.0) mogą jednak okazać się dla mniej wprawnych graczy zaporowe. Ciekawy jest też bonus depozytowy w STS-sie. Podwojenie pierwszej wpłaty do 1200 złotych przy założeniu trzykrotnego obrotu kuponami o kursie 1,91. Niewątpliwie jednak najlepsze warunki tutaj, podobnie jak w przypadku freebetu, oferuje Fortuna do 2000 złotych bonusu z wymaganym czterokrotnym obrotem kuponami ako z kursem minimum 1,6.

3. ZAKŁAD BEZ RYZYKA

Tu niewątpliwie najlepszą ofertę ma Lvbet. 330 złotych wystarczy zagrać raz po kursie 1,75. Warta zastanowienia się jest też promocja bukmachera Fortuna tu w zakładzie bez ryzyka do 200 złotych mamy najłatwiejsze warunki obrotu. Wystarczy raz zagrać kupon po dowolnym kursie. Jeżeli trafimy, to pieniądze są nasze, jeśli nie, to dany bukmacher zwróci stawkę.

LVBET

3333 zł na start + 20 zł bez depozytu

Dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Bardzo fajna oferta bukmacherska, liczne cykliczne promocje na ważne wydarzenia sportowe. Solidna apk do obstawiania no i wysokie kursy na zakłady.

4. INNE BONUSY NA START

W dobie rosnącej popularności alternatywnych form zakładów jak wirtualne sporty, betgames (STS) czy rosnącej popularności rozgrywek e- sportowych, w ramach promocji bukmacherskich, firmy, w pakietach startowych oferują ciekawe bonusy i promocje. W tym obszarze najkorzystniejsze propozycje mają:

1. STS – bonus na wirtualne sporty 20 złotych, taki sam na e-sport oraz 20+25 złotych na zakłady w betgames (wirtualne gry karciane)

2. LVBet – oferuje 20 złotych bonusu na sporty wirtualne.

Warto wiedzieć i stale trzymać się zasady, że zanim sięgniemy po jakikolwiek bonus, zawsze należy dokładnie zapoznać się z warunkami obrotu. W przeciwnym razie, w niektórych przypadkach, pozbawieni możemy być nawet możliwości wypłaty własnych pieniędzy.

Najsłabsze bonusy powitalne i promocje na zakłady bukmacherskie

Sporo firm, kusi bonusami, które po głębszej analizie nie są warte zachodu. Przykładem takiego bonusu jest cashback od Betclic. Co prawda na chwilę obecna jest on najwyższy na rynku i wynosi aż 550 złotych, ale po ewentualnym trafieniu, musimy tą kwotą obrócić aż 6 razy z założeniem, że kupony muszą mieć kurs minimalny 2.0. Wliczane są tylko kupony akumulowane lub single.

Zarówno prematch, jak i live. Jak widać powyższej analizy, aby zrealizować ten bonus, trzeba naprawdę sporo wiedzy i dobrych statystyk trafionych kuponów. Podobnych promocji jest na rynku więcej, dlatego zawsze najpierw je analizujemy, a potem dopiero korzystamy.

Niektóre firmy oferują nawet kilka tysięcy bonusu od pierwszego depozytu. Po skorzystaniu z oferty okazuje się, że warunkami obrotu objęte są nie tylko środki bonusowe, ale również te wpłacone przez nas, co przy wygórowanych warunkach kursowych, praktycznie uniemożliwia zrealizowanie bonusu.

Częstą promocją która zachęca nowych graczy jest bonus bez depozytu – często kojarzony z zakładem bez wkładu własnego czyli tzw freebet. Tutaj często warunki obrotu są trudne ale nie niemożliwe. Tutaj wystarczy rejestracja u danego buka by otrzymać bonus. Warto wcześniej sprawdzić, który polski bukmacher internetowy posiada taki bonus w ofercie.

Promocje bukmacherskie 2022 1

Bonusy bukmacherskie – promocje u bukmacherów dla stałych graczy

Ze zrozumiałych względów na najwyższe promocje bukmacherskie mogą liczyć nowi gracze, rejestrujący konto u buka. To normalna strategia biznesowa, stosowana na przykład również przez firmy telekomunikacyjne. Niemniej jednak szanujący się bukmacherzy, dbają również o stałych graczy, starając się regularnie oferować im akcje promocyjne.

Bonusy bukmacherskie na zakłady

1. Programy lojalnościowe – wielu bukmacherów online, rozbudowało system punktowania najaktywniejszych klientów, oferując w zamian za zebrane punkty, szereg nagród. Począwszy od darmowych zakładów, poprzez cashbacki na nagrodach rzeczowych skończywszy.

2. Bonusy specjalne – stali gracze mogą liczyć również na zawieranie zakładów na specjalnych warunkach. Zazwyczaj ma to miejsce przy okazji ważnych wydarzeń sportowych. Np. Puchar Świata w Skokach, Liga Mistrzów itp. Mogą to być różnego rodzaju oferty, takie jak zakład bez ryzyka (zwrot stawki) czy darmowy zakład. Często także organizowane są akcje promocyjne polegające na zwrocie całej bądź części stawki w typowaniu na wybrane dyscypliny. Przykładem takiego bonusu jest akcja STS, skierowana do grających w punktach naziemnych, która polega na tym, że za dziesięć wizyt w lokalu STS w miesiącu z minimalnym wkładem 5 złotych otrzymasz 10 złotych bonusu, za 20 wizyt aż 20 złotych bonusu.

3. Gra bez podatku, bonusy procentowe – bukmacherzy w Polsce oferują swoim klientom grę ze zwiększoną procentowo wygraną. Dotyczy to głównie kuponów akumulowanych gdzie możemy liczyć nawet na 50% dodatek do wygranej. W Fortunie obstawiając 14 typów ako z kursem powyżej 1.25 otrzymujemy właśnie taki 50% bonus. Popularne są również tzw. Happy Hours, czyli gra bez podatku w wybranych godzinach. Dotyczy to też gry na wybrane dyscypliny.

Jak widać z powyższego choć stali gracze raczej nie mogą liczyć na tak wysokie bonusy jak ci, co dopiero rozpoczynają obstawianie, to ich częstotliwość i spora ilość, rekompensuje niższą wartość pieniężną. Zawsze jednak podstawową zasadą dobrego typera jest kierowanie się rozsądkiem, dobrą analizą proponowanego przez buka bonusu.

1.
Fortuna

💰 Darmowy zakład 600 zł, Freebet 20 zł! 2100 zł za wpłatę

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu i za wpłatę do 2100 zł) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

2.
Superbet

Tydzień bez ryzyka, 1300 zł w bonusach

Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 1500 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.

3.
STS

100 zł darmowy zakład i 1500 zł za wpłatę!

Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy zakład bez ryzyka oraz bonus do 1500 zł za wpłaty. Szeroka oferta kursów, najlepsza aplikacja bukmacherska oraz liczne promocje.

4.
LVBET

3333 zł na start + 20 zł bez depozytu

Dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Bardzo fajna oferta bukmacherska, liczne cykliczne promocje na ważne wydarzenia sportowe. Solidna apk do obstawiania no i wysokie kursy na zakłady.

5.
Betfan

1000 zł za wpłatę, 600 zł darmowy zakład

Nowy bukmacher ale ze świetną ofertą dla każdego gracza. Do tego darmowy zakład 600 zł oraz 1000 zł za drugą wpłatę i nic tylko obstawiać.

Warte uwagi ...